Posted by on 1 września 2019

Oasis mall – Dzięki uprzejmości Aedas Aedas zdobył ostatnio 8 prestiżowych nagród podczas ceremonii wręczenia Asia Pacific Property Awards, która odbyła się 28 kwietnia w Kuala Lumpur.
Centrum 66 od Hang Lung Properties, mieszany rozwój o powierzchni 376,800 metrów kwadratowych w dwóch miejscach połączonych z publicznym placem, na którym mieści się klaster zabytkowych budynków w Wuxi w ChRL, zdobył nagrodę 5 gwiazdek, najlepszą architekturę mieszaną w Chinach, a następnie zdobyła nagrodę dla Najlepszego Architektury Mieszkań dla Azji i Pacyfiku.
Więcej informacji na temat ich nagród po przerwie.
Dla płynnego projektu zainspirowanego dziedzictwem wędkarskim regionu, Oasis Mall w Sanya, ChRL zdobyła nagrodę 5 gwiazdek, najlepszą architekturę detaliczną w Chinach.
a następnie.
Najlepsza architektura handlowa dla Azji i Pacyfiku ..
Kultowe miejsce zakupów i stylu życia z niskoemisyjnym wzornictwem ekologicznym odpowiada naturalnej scenerii malowniczej lokalizacji, co daje wyjątkowe wrażenia związane z wypoczynkiem.
Centrum 66 – Dzięki uprzejmości Aedas Dwa projekty będą później reprezentować region Azji i Pacyfiku, by rywalizować o nagrody International Property Awards, które odbędą się w Londynie w listopadzie tego roku.
18 Kowloon East – dzięki uprzejmości Aedas Również zdobywając nagrodę 5-gwiazdkową otrzymał 18 Kowloon East, nagrodę za 5 gwiazdek, najlepszą architekturę biurową w Hongkongu ..
Inne uznane projekty obejmują budynek instytutu badawczego City University of Hong Kong (Shenzhen), Sanya Residential Development i Crowne Plaza Hotel w Huizhou.
[więcej w: castorama osowa, mrówka grzejniki, autokarman ]

Powiązane tematy z artykułem: autokarman castorama osowa mrówka grzejniki