Posted by on 1 września 2019

Dzięki uprzejmości Nimbu Sky Light Pavilion, zaprojektowany przez Nimbu na konkurs architektury Pavilion, sponsorowany przez serbski magazyn Arhitekton i firma Kingspan, jest uniwersalna, ponadczasowa i pozbawiona przestrzeni.
Architekci uważają, że pawilon nie powinien być połączony z ideą pojmowania jednej konstrukcji, która jest bez znaczenia.
Zamiast tego, pawilon architektury, by być współczesnym, powinien być konstrukcją, która demonstruje pogoń za samą architekturą.
Fiński architekt Juhani Pallasmaa mówi, że odnowienie, cokolwiek to jest, oznacza ponowne odkrycie jego najgłębszej istoty, a architektura jest bezpośrednim wyrazem istnienia, ludzkiej obecności w świecie.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Zetknięcie się człowieka z architekturą ma zasadnicze znaczenie dla jego zakończenia w wymiarze artystycznym, ponieważ tylko z aktem introspekcji świadomości przedłożonej architekturze może ona istnieć poza czysto fizycznym wymiarem.
Zobacz i podziw fenomen architektury, to zobacz wewnętrzny język budowy.
W zależności od ludzkiej świadomości i aktu introspekcji, aby być w pełni zrealizowanym, dzieło architektoniczne nigdy nie jest rozumiane równo przez wszystkich ludzi, ponieważ jest bezpośrednio związane z intymnymi i osobistymi interpretacjami.
Świadomość człowieka uderza w obrazy, aw przypadku pawilonu architektury obrazy te składają się z powiązanych kształtów geometrycznych.
Dzięki uprzejmości Nimbu Początkowo geometria pawilonu składała się zasadniczo z dwóch pudeł, jednego nieprzezroczystego zewnętrznego i jednego przezroczystego zawartego w pierwszym.
Zostały one następnie rozłożone na prostsze i archetypowe formy.
ściany, drzwi, podłoga, drzwi, okna i szczyty.
które pozwalają na większą liczbę interpretacji.
Te elementy architektoniczne wyraźnie rozróżniają wnętrze i wygląd zewnętrzny, a jednak nie powodują ich alienacji.
Z wnętrza zewnętrznego, nieprzezroczystego pudełka widać inne wewnętrzne miejsce w przezroczystym pudełku, a wewnątrz niego ławka oferuje kontemplację nieba.
Dzięki uprzejmości Nimbu Heideggera sformułowano, że świat życia składa się z czterech części: ziemi, nieba, śmiertelników i bóstw.
Niebo jest zamieszkane przez bóstwa, a ziemia jest domeną rzeczy i śmiertelników.
Charakter tego pawilonu definiuje się wówczas poprzez kontakt tych elementów, który odpowiada miejscu, w którym powstaje świadomość człowieka i architektura jest wykonywana.
Dzięki uprzejmości Nimbu Architekci: Nimbu Lokalizacja: brak zestawu lokalizacji, projekt się zmienia i pojawi się w Drugiej dorocznej nagrodzie magazynu Arhitekton.
od 17 do 19 maja w Belgradzie, Muzeum Króla Piotra I.
Drużyna: Diego Fagundes, Erica Mattos, Paula Franchi i Romullo Baratto, Florianópolis- SC Status: trzecie miejsce Typ: Pawilon Rok: 2012
[więcej w: bombkarnia, pajcar, castorama rzeszów godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: bombkarnia castorama rzeszów godziny otwarcia pajcar