Posted by on 1 września 2019

Dzięki uprzejmości Ball-Nogues Studio Południowo Kalifornijski Instytut Architektury (SCI-Arc) ma przyjemność zaprezentować.
Yevrus 1, Negative Impression ,.
instalacja zaprojektowana dla galerii SCI-Arc przez absolwentów Benjamina Ball a (B.Arch.
03) i Gaston Noguesa (B.Arch.
94) z studia Ball-Nogues w Los Angeles, rozpoczynającego się czerwca i trwającego do 8 lipca w SCI -Łuk.
Zbudowane z niearchitektonicznych artefaktów, Yevrus 1, Negative Impression to jednorazowa architektura dosłownych odniesień, która podważa współczesny architektoniczny styl cyfrowej złożoności i abstrakcji.
Wrażenia z obsady Volkswagen Beetles i motorówek z 1973 roku łączą się, tworząc silną konstrukcyjną całość, która służy jako wieża widokowa w galerii SCI-Arc.
Więcej informacji po przerwie.
Projektanci wybrali poszczególne elementy z podmiejskiego krajobrazu Los Angeles ze względu na ich symboliczny i strukturalny potencjał, a także ich dostępność.
Po wybraniu, części zostały zeskanowane cyfrowo w trzech wymiarach i odlane w biodegradowalnej masie papierniczej przy użyciu zastrzeżonej techniki, którą studio określa jako.
Yevrus.
Słowo.
Ankieta.
napisane od tyłu.
Dzięki tej pracy, pierwszej z serii eksperymentalnych projektów Yevrus, Ball-Nogues ponownie zastanawia się nad celem ankiety.
Nie jest już postrzegane jako proste narzędzie do budowy i inżynierii, ankieta staje się narzędziem do znalezienia formy, poszukiwania stabilności strukturalnej i realizacji kultowego znaczenia.
Wejście na parking SCI-Arc znajduje się na 350 Merrick Street, Los Angeles, CA 90013, pomiędzy Traction Avenue i 4th Street w Los Angeles.
Galeria SCI-Arc otwarta jest codziennie od 10:00 do 18:00.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[patrz też: selt opole, donserv, arkadiusz majerski ]

Powiązane tematy z artykułem: arkadiusz majerski donserv selt opole