Posted by on 1 września 2019

2012, DANI ARHITEKTURE, SARAJEVO, BOSNA I HERCEGOVINA Jedno z najbardziej znaczących wydarzeń architektonicznych w Bośni i Hercegowinie, Dni Architektury, które odbywa się w dniach 10-13 maja, obejmuje różne wykłady lokalnych i międzynarodowych architektów, wystawy, pokazy filmów itp.
Temat Dni Architektury 2012 – świadomość (i sumienie) ma na celu przesłuchanie dzisiejszych miast, nie tylko przez ekspertów, ale także szerszą publiczność.
.
Urban Farmers .,.
Nieformalne miasta .,.
Social sustainability .,.
Green City i mobilność.
to niektóre z tematów, które omawiają architekci z różnych części świata, przedstawiając w praktyce współczesne procesy, projekty i podejścia.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Coroczne wydarzenie organizowane było przez cztery kolejne lata, z udziałem ponad 30 różnych wykładowców z 11 krajów, a następnie wystaw i pokazów filmowych.
Pierwsze dni architektury zostały zorganizowane w 2008 roku przez grupę studentów, którzy chcieliby poznać doświadczenia lokalnych architektów pracujących w praktyce architektonicznej.
W 2009 r.
W Days of Architecture gościli wykładowcy z innych szkół związanych z architekturą, którzy mówili o związku między architekturą a praktykami artystycznymi.
W 2010 roku gościnnymi gośćmi byli architekci i krytycy z Chorwacji, którzy zaprezentowali swoje projekty i doświadczenia, z których wiele zostało docenionych na całym świecie.
W 2011 r.
Bośniacko-hercegowińscy architekci, którzy budowali swoją karierę w innych krajach, a także kilku zagranicznych architektów, przedstawili różne poglądy na architekturę.
.
2012, DANI ARHITEKTURE, SARAJEVO, BOSNA I HERCEGOVINA Dni Architektury 2012 odbędą się w Art Cinema Kriterion, Ars Aevi Depot oraz Collegium Artisticum Gallery.
Koordynatorem projektu Dni Architektury 2012 jest organizacja pozarządowa LIFT.
inicjatywy przestrzenne, w ramach sieci kilku organizacji (Stowarzyszenie Architektów w Bośni i Hercegowinie, Stowarzyszenie Studentów Architektury, Centrum Sztuki Współczesnej w Sarajewie, Zielony projekt w Sarajewie).
.
2012, DANI ARHITEKTURE, SARAJEVO, BOSNA I HERCEGOVINA Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.
[przypisy: klimatyzator przenośny castorama, arkadiusz majerski, donserv ]

Powiązane tematy z artykułem: arkadiusz majerski donserv klimatyzator przenośny castorama