Posted by on 1 września 2019

Paul Clemence Nowojorski fotografik architektury Paul Clemence podzielił się z nami ostatnimi zdjęciami i jego przemyśleniami na temat nowej studenckiej rezydencji Massachusetts College of Art and Design, która powstaje w centrum Bostonu.
W tym roku planowane jest ukończenie 21-piętrowego budynku wartego 61 milionów dolarów.
Boston nie jest szczególnie znany jako miejsce dla modnej, współczesnej architektury; ale niektóre nowe budynki zaczynają zmieniać to postrzeganie.
Od Instytutu Sztuki Współczesnej Dillera Scofidio Renfro po nowe skrzydło Normana Fostera w Muzeum Sztuk Pięknych po niedawno ukończony dodatek Renzo Piano do ukochanego Muzeum Gardnera, miasto urbanscape otrzymuje bardzo potrzebne uaktualnienia.
A teraz niedługo zakończony odważny nowy projekt firmy ADD Inc przynosi kolorowy mix.
Są projektantami nowej hali studenckiej MassArt Students.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
Jednym z celów projektu było stworzenie budynku, który zajmowałby się kwestiami związanymi z wszystkimi zaangażowanymi w projekt, a tym samym został dodany do grupy fokusowej ucznia.
Wkład z wydziału i społeczności sąsiedniej wzięto z wielkim szacunkiem.
Zespół architekta niezmordowanie badał wymagania w zakresie podstawy programowej, a potrzeby wymagane do stworzenia środowiska sprzyjały interakcjom i dialogowi artystycznemu nadającemu się do takiego miejsca.
.
Paul Clemence Łącząc pokoje wieloosobowe (493 łóżka) i centrum zdrowia dzielone przez MassArt, MCPHS i Wentworth Institute of Technology, budynek o powierzchni 145 000 stóp kwadratowych oferuje wszystkie niezbędne standardy, jakich oczekujemy od nowych konstrukcji.
Budynek ma certyfikat LEED Silver i został już oficjalnie uznany, ponieważ otrzymał wyróżnienie w American Institute of Architects.
Technologia w architekturze (TAP) konkursie Information Information Model Awards.
Zarówno kategoria BIM Excellence and Delivery Process Innovations była pochwalona.
.
Paul Clemence Projekt składa się z eleganckiej wieży, lekko wypaczonej w geometrii, spoczywającej z subtelnym przechyleniem od podstawy, co nadaje kompozycjom dobrze się zachowującym i zabawnym wrażeniem.
Główna objętość jest pokryta metalowymi panelami pomalowanymi tonami żółtej musztardy i pasemkami na świeżej cytrusowej zieleni (gdyby nie tropikalne temperatury, można by pomyśleć, że to Miami).
.
Paul Clemence.
Cieszymy się, że mamy ekscytujące i nowe budynki w sąsiedztwie.
Mam nadzieję, że wzbudzi to większe zainteresowanie dobrą architekturą w mieście ., mówi Anne Hawley, dyrektor blisko, pięknie rozbudowane Muzeum Gardnera.
.
Paul Clemence Znajduje się na tzw.
Alei Sztuki, w przeciwieństwie do wzniosłych sąsiadów, imponującego skrzydła Fostera i lśniącego dodatku Piano, ten program nie jest domem dla najlepszych w sztuce, ale zapewnia dla bardziej prozaicznej działalności, mieszkania dla przyszłych twórców tak zwanej sztuki wysokiej.
A to czyni możliwym jeszcze silniejsze stwierdzenie, które sugeruje, że Boston jest teraz gotowy, aby wprowadzić współczesny projekt do szerszej publiczności, włączając go do codziennych budynków.
.
Paul Clemence Wpisany przez Paula Clemence a.
Paul Clemence
[hasła pokrewne: selt opole, castorama zgorzelec, castorama rzeszów godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama rzeszów godziny otwarcia castorama zgorzelec selt opole