Posted by on 5 września 2019

Dzięki uprzejmości RIBA RIBA Konkursy ogłosiły niedawno rozpoczęcie nowego konkursu Invited Design Competition w imieniu King s College London.
Eksponaty zainteresowania są poszukiwane od architektów lub praktyk architektonicznych do przebudowy Quadrangle i związanych z nimi budynków w historycznym Strand Campus College w Londynie WC2.
To 20 milionów projektów zaprojektowania i przebudowy strony Quad zapewni dodatkowe 3700 metrów kwadratowych powierzchni nauczania i obiektów studenckich.
King.
S jest zobowiązany do wyznaczenia architekta w oparciu o ich zdolność do wprowadzania innowacyjnego myślenia do znaczącej strony historycznej w celu ożywienia społeczności uczącej się.
Termin otrzymania wyrażeń to czerwca.
Więcej informacji na temat konkursu po przerwie.
Obecnie Strand Campus może pomieścić 9200 studentów i ponad 1500 pracowników.
W ciągu następnych pięciu lat Kolegium planuje dodać kolejnych 2600 studentów w tym kampusie, a przebudowa witryny Quad będzie zatem kluczową częścią planów Kinga zapewnienia wysokiej jakości infrastruktury i infrastruktury dla nauczania i badań w tym kampusie i pielęgnować jego połączenia z otaczającym obszarem.
Po fazie kwalifikacji wstępnej planuje się zaproszenie do pięciu architektów / praktyk w celu opracowania projektów koncepcyjnych dla projektu.
Każdy z wyselekcjonowanych kandydatów otrzyma honorarium w wysokości 5 000 EUR (+ VAT) i zostanie poproszony o przedstawienie swoich propozycji panelowi jury podczas ostatecznej oceny.
W skład Jury wejdzie Niall McLaughlin, pełniąc funkcję doradcy architekta RIBA.
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj.
[więcej w: castorama rzeszów godziny otwarcia, pajcar, bricoman jaworzno ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman jaworzno castorama rzeszów godziny otwarcia pajcar