Posted by on 2 września 2019

Stary budynek z czerwonej cegły z napisem PIWO .
Znak może nie wyglądać imponująco, ale to, co dzieje się w środku, to na pewno.
.Roślina.
to pionowa farma wewnętrzna, która potraja się jako inkubator przedsiębiorczości spożywczej i przestrzeń badawczo-edukacyjna zlokalizowana w 87-letniej fabryce pakowania mięsa w Union Stockyards w Chicago w stanie Illinois.
Projekt był częściowo finansowany przez Departament Handlu i Możliwości Ekonomicznych Illinois z dotacją w wysokości 1,5 miliona USD.
Przejrzyj Flickr Photostream firmy Plant Chicago i obserwuj, jak przestrzeń stopniowo przekształca się w miejską farmę, która będzie hodować świeże produkty, uprawiać świeże ryby, warzyć piwo i wytwarzać kombucha, jednocześnie przetwarzając odpady w obiekcie, aby uczynić go siecią.
Zero Energy System.
Jak to działa.
Śledź nas po przerwie, aby dowiedzieć się więcej.
Zakład, który jest obecnie remontowany, mieści się w budynku o powierzchni 93 000 stóp kwadratowych, z czego jedna trzecia będzie gospodarzem systemów uprawy akwaponicznej.
Reszta powierzchni budynku posłuży jako inkubator dla zrównoważonych przedsiębiorstw spożywczych, oferując niski czynsz, niskie koszty energii i planowaną wspólną wspólną kuchnię.
Serce tej budowli, które pozwoli jej wykonywać swoje operacje, zatrzymuje 10 000 ton odpadów żywnościowych ze składowisk i produkuje ciepło i energię dla budynku, jest beztlenową komorą fermentacyjną.
system wykorzystujący mikroorganizmy do rozkładania biodegradowalnej materii i może być wykorzystywany do produkcji biogazu, produktu tych naturalnych systemów.
Systemy budynku, zarówno naturalne, jak i mechaniczne, działają w ciągłej pętli i polegają na sobie nawzajem.
Przy 27-tonowej szacunkowej ilości biomasy dostarczanej do beztlenowej komory fermentacyjnej, zakład wytworzy 400 kWh energii elektrycznej w systemie skojarzonego ogrzewania i energii, a także jako ciepło niezbędne dla 12.000 stóp kwadratowych New Chicago Beer Company.
browar.
Recykling biomasy będzie produkował biogaz, który będzie napędzał generator turbiny, który będzie wytwarzał zarówno energię elektryczną, jak i parę.
Para będzie wykorzystywana do ogrzewania i chłodzenia budynku, a energia elektryczna będzie wykorzystywana m.in.
do zasilania świateł roślin w systemie akwaponicznym.
.
Użytkownik Flickr Plant Chicago.
Używany na licencji Creative Commons System akwaponowy jest tak samo wydajny w odzyskiwaniu energii i zasobów, jak beztlenowy fermenter.
Aquaponics, jak opisuje to Zakład, jest połączonym systemem akwakultury (farma tilapii) i hydroponiki (system do uprawy roślin w wodzie zamiast gleby).
Rośliny oczyszczają wodę ryb.
Ryby wytwarzają amoniak i azotany, które są ponownie podawane do roślin i umożliwiają im oczyszczanie wody dla ryb.
Rośliny wytwarzają tlen, który jest wykorzystywany przez browar Kombucha.
Z kolei browar produkuje nadmiar dwutlenku węgla, który trafia do zasilania roślin.
Zarówno rośliny, jak i ryby są hodowane i dostarczają żywność społeczności.
.
Nowy Browar Chicago również odgrywa rolę w tym procesie.
Wykorzystuje on zużyte ziarna procesu warzenia do karmienia ryb.
Farma grzybów na miejscu wykorzysta również odpady rybne do zapłodnienia swoich grzybów.
To tylko kilka przykładów rodzajów powiązanych ze sobą przedsiębiorstw, które powstają w ramach zakładu.
Jeden człowiek śmieci to inny skarb człowieka.
.
powiedzenie nie jest bardziej prawdziwe niż w tym obiekcie.
.
Docelowo zakład stworzy 125 miejsc pracy w sąsiedztwie Back of the Yards, będzie modelem dla przyszłych starań, aby przekształcić stare budynki w miejskie gospodarstwa, zapewni świeże i lokalne produkty, ryby, piwo i kombuchę do sąsiedztwie, a także zbierze odpady organiczne z pobliskich firm, co jeszcze bardziej zmniejszy odpady żywnościowe.
Aby uczynić to rozwiązanie zrównoważonym i elastycznym, Plant Chicago będzie dzielił się informacjami finansowymi i technicznymi w nadchodzących latach.
Tego typu miejskie gospodarstwa rolne mogą zmienić sposób, w jaki funkcjonują nasze miasta: gdzie ustalamy priorytety dla naszych funduszy, jak określamy infrastrukturę, jak budujemy społeczność.
Bright Farms, organizacja rozwijająca i zakładająca gospodarstwa miejskie, już teraz zajmuje się niektórymi z tych problemów, przywracając społeczności lokalne na poziom lokalny poprzez produkcję żywności i inspirując firmy do lokalizacji i ponoszenia odpowiedzialności za miasta, w których się znajdują.
.
przez Plant Chicago poprzez Good Design; Były zakład produkcji mięsa w Chicago staje się samowystarczalną farmą pionową autorstwa Julie Ma Zdjęcia za pośrednictwem użytkownika Flickr Plant Chicago; Licencjonowany przez Creative Commons Wideo za pośrednictwem Green Minute z Jimem Parks na You Tube; Roślina: moje piwo karmi twoją rybę!
[więcej w: mrówka grzejniki hydrauliczna, bricoman jaworzno gazetka, mrówka grzejniki ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman jaworzno gazetka bricoman poznań godziny otwarcia mrówka grzejniki