Posted by on 1 września 2019

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Architektonicznego (AA), które odbywa się w Stowarzyszeniu Architektonicznym (AA) 11 maja,.
Tłumacz niematerialnego.
Sympozjum podejmuje wyzwania związane z przekazywaniem dynamicznych aspektów współczesnych metodologii projektowania poprzez media statyczne, takie jak tekst i obrazy.
Ponieważ obecne pola projektowe wzmocniły implementację narzędzi obliczeniowych i generatywnych dla różnych motywów, proces dokumentacji i reprezentacji procesu projektowania stał się trudniejszy do wyrażenia.
W związku z tym firma Translate the Intangible zgromadzi multidyscyplinarną grupę czołowych praktyków z różnych dziedzin, aby omówić wyzwania związane z wyrażaniem procesu związanego z ich pracą i zaproponować nowe perspektywy rozwiązania tego problemu.
Organizowane przez doktorantów AA w studiach Projekt Architektoniczny w ramach Programu Społecznego AA, wydarzenie będzie służyć jako platforma dla doktorantów w projektowaniu architektonicznym studentów do przedstawienia i omówienia ich indywidualnych badań.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.
[więcej w: mrówka jaworzno, studio mk27, polskie stowarzyszenie speedcubingu ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka jaworzno polskie stowarzyszenie speedcubingu studio mk27