Posted by on 4 września 2019

Zdjęcie autorstwa Franka Wojciechowskiego Interdyscyplinarny zespół studentów Uniwersytetu Princeton został nagrodzony za najwyższe wyróżnienia, wraz z 14 innymi zespołami kolegialnymi, za Power in a Box .
wynalazek, który przekształcił standardowy kontener transportowy w trwałe źródło energii dla regionów oddalonych od katastrofy lub katastrof.
18-miesięczne krajowe zawody, znane jako P3: Ludzie, Dobrobyt i Konkurs na projekt przyjaznego środowisku dla roślin , rozpoczęły się jesienią 2010 r.
Od 165 konkurentów i zakończyły się 21 i 22 kwietnia w Washington, DC Mall.
Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska przyznała uczniom grant w wysokości 90 000 USD na dalszy rozwój i wdrożenie projektu.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat.
Zasilanie w pudełku ..
Inspiracja do projektu pojawiła się tuż po katastrofalnym trzęsieniu ziemi w Haiti w styczniu 2010 roku, w wyniku którego wiele osób potrzebowało energii elektrycznej i wody.
Odtąd około 20 studentów współpracowało nad zaprojektowaniem i ukończeniem projektu w projektach inżynieryjnych w serwisie społecznościowym.
(EPICS) kurs założony przez University s Keller Center.
Ten kurs łączy wielu studentów, od różnych klas i kierunków, aby skupić się na pomocy społecznościom lokalnym i globalnym.
Zgłoszenie studentów zostało przewiezione z Princeton do Waszyngtonu DC na ciężarówce z platformą.
Został zaprojektowany w celu zastąpienia generatorów napędzanych silnikiem wysokoprężnym w obszarach odciętych od innych źródeł energii za pomocą zmodyfikowanego kontenera transportowego wyposażonego w panele słoneczne i 40-metrową turbinę wiatrową.
Po raz pierwszy w Waszyngtonie sędziowie byli w stanie oglądać projekt z powodzeniem produkować energię w obu systemach.
Pierwszego dnia imprezy pogoda była słoneczna i nadal ., pozwalając na Power in a Box .
wytwarzać energię za pomocą paneli słonecznych.
Następnego dnia zrobiło się wietrznie i deszczowo, dając uczniom możliwość podniesienia wieży i udanej aktywacji turbiny wiatrowej.
Zdjęcie autorstwa Catherine Peters Dzięki hojnym grantom EPA studenci skupią się teraz na stworzeniu mocniejszej wersji sprzętu, zdolnej do wygenerowania mocy od jednego do dwóch kilowatów i przygotowania się do trasy w Afryce.
Aby uzyskać więcej informacji na temat projektu, sprawdź oryginalny artykuł Princeton University.
Z.
Power in a Box ., studenci Princeton wygrywają krajowe zawody.
przez Steven Schultz.
Zdjęcia dzięki uprzejmości Uniwersytetu Princeton.
[hasła pokrewne: mrówka grzejniki, polskie stowarzyszenie speedcubingu, orlex beton ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka grzejniki orlex beton polskie stowarzyszenie speedcubingu