Posted by on 3 września 2019

Sean Munson Połączenie dwudziestu firm o zasięgu lokalnym i międzynarodowym zostało zaproszonych do wzięcia udziału w konkursie na projekt poszukującym kreatywnych i praktycznych koncepcji projektowych.
na trzynastym akrze nieruchomości na nabrzeżu w historycznym centrum Fort Mason w San Francisco.
Choć w większości składa się z parkingów i byłych budynków wojskowych, strona przyciąga prawie milion gości rocznie z jej gwiezdnymi widokami, wydarzeniami kulturalnymi, historycznym tłem i szanowaną restauracją.
W zależności od tego, kto podejmuje wyzwanie, lokalne firmy mogą konkurować z dużymi nazwami, takimi jak James Corner Field Operations, SANAA, Studio Gang Architects i BIG.
Czytaj dalej po przerwie, aby uzyskać więcej.
Non-profit Fort Mason Center to kompleks odnowionych budynków wojskowych, znajdujących się na terenie Narodowego Parku Rozrywki Golden Gate.
Trzy duże magazyny i pięć budynków Mission Revival z początku XX wieku, na 437 miejscach parkingowych, obsługują różnorodne działania kulturalne i są domem dla wielu organizacji non-profit związanych ze sztuką.
Ze względu na to, że podczas drugiej wojny światowej służy jako główne miejsce wejścia na pokład, na stronie znajduje się również kilka przestrzeni wystawienniczych.
Konkurs ma na celu aktywizację najbardziej wysuniętego na zachód, Pier One, dwukondygnacyjnego budynku, który został całkowicie opuszczony od lat 60.
XX wieku, i zbadanie, w jaki sposób centrum może przyciągnąć więcej ludzi i zachęcić ich do pozostania.
Wszyscy zainteresowani zaproszeni zostali poproszeni o złożenie pisemnego oświadczenia o interesie i kwalifikacji do 15 czerwca.
Trzy firmy zostaną wybrane do wzięcia udziału w oficjalnym konkursie i otrzymają 20 000 USD na rozwój swojej wizji.
Konkurs zakończy się w październiku wystawą propozycji i ogłoszeniem zwycięzcy.
Inni zaproszeni to Hood Studio (Oakland), EHDD Architecture (SF), Leddy Maytum Stacy Architects (SF), Conger Moss Guillard (SF) i SWA (SF).
Jury składa się z dwóch lokalnych projektantów, architekta krajobrazu Andrei Cochran i Bonnie Fisher z ROMA Design Group; Architekt z Los Angeles Michael Maltzan; GGNRA Superintendent Frank Dean; i Mark Buell, który jest przewodniczącym Konserwatorium Parków Golden Gate i prezesem miejskiej Komisji ds.
Rekreacji i Parku.
Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z oryginalnym artykułem Johna Kinga w SFGate.
Zdjęcie użytkownika Flickr Sean Munson, na licencji Creative Commons.
[więcej w: bombkarnia, studio mk27, donserv ]

Powiązane tematy z artykułem: bombkarnia donserv studio mk27