Posted by on 2 września 2019

DPA / Adagp Zwycięska propozycja centrum konferencyjno-wystawienniczego w Leon, Hiszpania, autorstwa Dominique Perrault Architecture, znajduje się na terenie starego Sugar Santa Elvira i obejmuje przekształcenie głównego budynku dawnego cukru w Sali Kongresowej (Grand Palais) i utworzenie centrum wystawowego zlokalizowanego po wschodniej stronie Pałacu Kongresowego.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Odzyskiwanie drugiego istniejącego budynku (Petit Palais) znajduje się po zachodniej stronie Sali Kongresowej, odbywa się szereg uzupełniających się zastosowań programu konferencji i wystaw (konserwacja, wystawy i biura małoformatowe).
Projekt jest częścią refleksji miejskiego wieku.
Wraz z integracją kolei, wynikającą z pojawienia się dużej prędkości, Centrum Konferencyjne jest jedną z kluczowych interwencji miejskich na rzecz rozwoju miasta.
.
DPA / Adagp Operacja oznacza zarówno odzyskanie dzielnicy La Vega, jak i jej ostateczną integrację w mieście Leon.
Projekt jest wyposażony w centrum konferencyjne z audytorium dla 1200 osób, sale konferencyjne, sale wystawowe, biura itp.
Oraz Centrum Wystawowe o całkowitej użytecznej ekspozycji 10 000 m ., podzielone na trzy przestrzenie o wielkości około 3000 m.
każdy.
.
DPA / Adagp Podczas gdy Centrum Konferencyjne składa się z rehabilitacji i adaptacji starego budynku głównego cukier Santa Elvira, wystawa Palace oferuje najnowocześniejszą architekturę stali i szkła, zintegrowane rozwiązania i systemy kontroli energii produkcji energii odnawialnej.
.
DPA / Adagp Architekci: Dominique Perrault Architecture Lokalizacja: León, Hiszpania Inwestor: Miasto León Powierzchnia Słońca: 25 000 m.
Powierzchnia podłogi: 41 000 m.
Pojemność budynku: 318 000 m.
Interwencja miejska: 30 000 m.
Rozpoczęcie budowy: 2009 Szacowany termin realizacji: 2011
[hasła pokrewne: domcar poznań, bombkarnia, klimatyzator przenośny castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: bombkarnia domcar poznań klimatyzator przenośny castorama