Posted by on 3 września 2019

Via AIANY Oznacz swoje kalendarze! Za niecałe trzy tygodnie założyciele Blogu, David Basulto i David Assael, dołączą do Bjarke Ingels z BIG, Toru Hasegawa z Morpholio i Uniwersytetu Columbia oraz Carlo Aiello z eVolo na wykład i dyskusję panelową, która zbada wpływ mediów społecznościowych, technologii i kultura urządzenia po drodze, którą projektujemy i ćwiczymy.
Moderowana przez Neda Cramera, redaktora naczelnego architekta, Going Viral, jest częścią Globalnych Dialogów AIANY 2012, które zostały poświęcone.
z zamiarem zbadania problemów, które w podobny sposób wpływają na wiele regionów, kultur i jednostek.
Ponadto, wybrane blogi i strony internetowe do zmieniania gry będą prezentowane jako Voices Going Viral w dniu imprezy.
Going Viral odbędzie się w NY Center for Architecture 21 maja o 18:00.
Dołączenie jest bezpłatne, ale prosimy o RSVP.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej informacji.
Moderator: Ned Cramer, redaktor naczelny, architekt Ned Cramer, redaktor naczelny Architect, magazynu Amerykańskiego Instytutu Architektów, oraz dyrektor redakcyjny komercyjnych marek mediów Hanley Wood: Architect, Architectural Lighting, Eko-struktura i Metalmag.
Przed dołączeniem do Hanley Wood, pan Cramer był pierwszym pełnoetatowym kuratorem Chicago Architecture Foundation (CAF) i pracował przez osiem lat jako redaktor w magazynie Architecture.
Pan Cramer jest zarządcą Archeworks, alternatywnej szkoły projektowania opartej na Chicago i członkiem amerykańskiego National Peer Registry w amerykańskim General Services Administration, komitecie selekcyjnym do nagrody Scully Prize Narodowego Muzeum Budownictwa i Akademii Cranbrook.
Krajowej Komisji Doradczej.
Pan Cramer, urodzony i wychowany w St.
Louis, otrzymał tytuł Bachelor of Arts in Architecture na Uniwersytecie Rice, gdzie również ukończył historię sztuki i architektury.
Obecnie mieszka w Waszyngtonie, DC Paneliści: Bjarke Ingels, Dania: Założyciel, BIG Temat: Komunikacja Pytanie: Jak możemy zmienić kształt dyskusji.
Bjarke Ingels założył Grupę BIG-Bjarke Ingels w 2006 roku, po współtworzeniu PLOT Architects w 2001 roku i pracy w OMA inRotterdam.
Bjarke stworzył międzynarodową reputację jako członek nowej generacji architektów, którzy łączą wnikliwą analizę, zabawne eksperymenty, odpowiedzialność społeczną i humor.
Działające w ponad 10 krajach projekty BIG otrzymały wiele wyróżnień, w tym dwie nagrody World Architecture Festival, nagrodę AIA National Honor Award i nagrodę ULI Excellence.
Dodatkowo Bjarke został osobiście mianowany innowatorem roku Wall Street Journal, wybranym jako jeden z 100 najbardziej kreatywnych ludzi biznesu w Fast Company, i otrzymał Nagrodę Królewskiej Duńskiej Kultury.
Oprócz swojej praktyki architektonicznej Bjarke był profesorem wizytującym na Harvardzie, Yale i Columbia University, gdzie często integrował programy architektoniczne i biznesowe.
Był także współzałożycielem KiBiSi, jednego z wiodących w Skandynawii firm zajmujących się projektowaniem i budowaniem marki.
Toru Hasegawa, Japonia: współtwórca, Morpholio; Współredaktor, Cloud Lab Columbia University GSAPP Temat: Pytanie badawcze: Jak powinny ewoluować relacje między środowiskiem akademickim a zawodem.
Toru Hasegawa koncentruje się na nauczaniu, badaniach i architekturze w Nowym Jorku i Tokio od 2006 roku.
Obecnie jest współkontrolerem Cloud Cloud w Columbia GSAPP i współtwórcą The Morpholio Project, badającym sposoby, w jakie proliferacja kultury urządzeń, rozwój chmury i wszechobecność sieci społecznościowych wspólnie kształtują proces twórczy.
Toru jest również adiunktem na wydziale asystentem w Columbia University GSAPP, gdzie wykłada zaawansowane studia projektowe i seminaria z zakresu budownictwa i technologii przestrzennej.
Ponadto, wraz z Markiem Collinsem, Toru jest współzałożycielem Proxy, który bada potencjał w zakresie obliczeniowego paradygmatu dla wielu klientów i instytucji, dostarczając wiedzę zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji.
Morpholio dąży do stworzenia nowej platformy prezentacji, dialogu i współpracy, odpowiedniej dla wszystkich projektantów, artystów i członków każdej kultury opartej na wizerunku, rozwijając sposoby, w których dyskutujemy, debatujemy i krytykujemy naszą pracę z globalną społecznością.
Carlo Aiello, Meksyk: Redaktor naczelny, eVolo Temat: Współpraca Pytanie: W jaki sposób tworzymy nowe multidyscyplinarne platformy do współpracy.
Carlo Aiello jest redaktorem naczelnym i dyrektorem kreatywnym Evolo Magazine.
Carlo ukończył Graduate School of Architecture, Planning and Preservation (GSAPP) na Columbia University.
Po współpracy z Asymptote Architecture i Skidmore, Owings i Merrill, założył eVolo Magazine w 2006 roku.
Carlo był także profesorem projektowania architektonicznego na University of Southern California od 2010 roku.
David Basulto i David Assael, Chile: Współzałożyciele, Blogu Topic : Dystrybucja informacji
[hasła pokrewne: mrówka grzejniki, arkadiusz majerski, polskie stowarzyszenie speedcubingu ]

Powiązane tematy z artykułem: arkadiusz majerski mrówka grzejniki polskie stowarzyszenie speedcubingu