Posted by on 3 września 2019

Niedawno nagrodzony prestiżową nagrodą Maybeck Award przez AIA California Council (AIACC), Steven Ehrlich (FAIA, RIBA) zdobył międzynarodowe uznanie za swoją wyróżniającą się architekturę i filozofię, która ma wielki wpływ na społeczność architektoniczną.
Jako główna zasada Ehrlich Architects, architekt z Los Angeles poświęcony jest filozofii wielokulturowego modernizmu.
unikalne podejście do architektury i planowania, które koncentruje się na antropologii architektury; idea, która dąży do identyfikacji i świętowania wyjątkowości każdej indywidualnej kultury poprzez projekt.
Mieliśmy okazję mieć Stevena w naszym biurze, a on zrobił bardzo interesującą prezentację zespołowi redakcyjnemu Blogu, gdzie dowiedzieliśmy się więcej o jego formacji i wczesnych latach oraz o tym, jak to doświadczenie zostało przetłumaczone na jego budynki.
Filozofia Ehrlicha rozpaliła się w latach siedemdziesiątych, kiedy praktykował jako architekt Korpusu Pokoju w Maroku i służył jako profesor architektury w Nigerii.
Przez sześć lat Ehrlich żył, uczył, podróżował i studiował rdzenną architekturę wernakularną w Północnej i Zachodniej Afryce, co pozwoliło mu lepiej zrozumieć związki architektury, kultury, ludzi i miejsca.
Ehrlich jest absolwentem Rensselaer Polytechnic Institute.
Wykłada intensywnie w Stanach Zjednoczonych i za granicą, a także jest krytykiem gościnnym w USC, Harvard, Yale i UCLA.
Jako rzecznik sztuki Ehrlich współpracował z wieloma wybitnymi artystami, takimi jak Ed Moses, Miriam Wosk, Guy Dill i John Okulick.
Oprócz nagrody Maybeck, Ehrlich Architects zdobył osiem National AIA Design Awards i został nazwany 2003 Firm Roku przez AIACC, pod kierownictwem Ehrlicha.
Jego prace można znaleźć w niedawnej monografii wydanej przez Monacelli Press: Steven Ehrlich Houses.
Projekty od Stevena Ehrlicha w Blogu: Arizona State University Walter Cronkite Szkoła Dziennikarstwa i Komunikacji Masowej Międzynarodowy Konkurs na projekt Federalnego National Council.
Nowy budynek parlamentu (1.
miejsce) Arizona State University School of Earth and Space Exploration (ISTB4) / Ehrlich Architekci (w budowie) 700 Palms Residence Zeidler Residence 331 Foothill Road Budynek biurowy 9300 Culver Boulevard (Parcel B) Projekt przebudowy
[hasła pokrewne: donserv, castorama osowa, bombkarnia ]

Powiązane tematy z artykułem: bombkarnia castorama osowa donserv