Posted by on 5 września 2019

Dzięki uprzejmości Zagrzebskiego Stowarzyszenia Architektów, Zagrzeb Society of Architects właśnie ogłosił nowy cykl konkursów Think Space 2012 z rocznym tematem Past Forward .
Opracowany przez tegorocznego gościa kuratora Adriana Lahouda, byłego zwycięzcę cyklu Borders 2011, ten cykl programu ma na celu powtórzenie trzech konkursów, które radykalnie zmieniły kulturę architektoniczną The Peak (1982), Yokohama Port Terminal (1995) i Blur Building ( 1999), z udziałem architektów uczestniczących w pierwotnym konkursie, pełniących obecnie funkcję jurorów: Zaha Hadid & Patrik Schumacher (przysięgli dla The Peak), Alejandro Zaera-Polo (juror w Terminalu Portowym w Jokohamie) oraz Ricardo Scofidio i Charles Renfro (juror z budynek Blur).
Każdy konkurs rozpoczyna się i kończy w tym samym dniu, więc konkurenci mogą dokonać wyboru i zdecydować o wzięciu udziału w jednym lub kilku konkursach.
Więcej informacji po przerwie.
Na zakończenie konkursu konferencja w Zagrzebiu w Chorwacji zgromadzi uczestniczących architektów z obu cykli.
Pod koniec fazy konkursowej zostanie zorganizowana kolejna seria wydarzeń, w tym seria międzynarodowych wystaw, które będą wyświetlać oryginalne zgłoszenia wraz ze zwycięskimi pracami konkursowymi z cyklu Think Space.
Witryna Artfront and Art będzie gospodarzem nowojorskiej wystawy, a kolejne wydarzenia zostaną wkrótce potwierdzone.
Terminy: Rozpoczęcie cyklu w dniu 27 kwietnia 2012 r.
Rejestracja rozpoczyna się 5 maja 2012 r.
Termin wcześniejszej rejestracji: 26 czerwca 2012 r.
O 12:00 CET Termin składania zgłoszeń: 17 lipca 2012 r.
O godz.
12:00 CET Nagrody Ogłoszenie we wrześniu 2012 r.
Nagrody: 1.
nagroda: 5.
000 EUR 2.Awards: 1.
000 EUR 3.
Nagroda: 500 EUR Opłata za złożenie: Wczesna opłata rejestracyjna: od 5 maja do 26 czerwca 2012 r..
370 HRK / 50 EUR Pełna opłata rejestracyjna: od 27 czerwca do 17 lipca 2012 r..
555 HRK / 75 EUR Jury: Szczyt: Zaha Hadid i Patrik Schumacher (ZHA) Terminal w porcie w Jokohamie: Alejandro Zaera-Polo (AZPA) Budynek z rozmycia: Ricardo Scofidio i Charles Renfro (DS + R) Każdy architekt będzie występować jako jedyny juror dla jego odpowiednich zawodów, z pomocą kustosza Think Space.
Rezultaty nowego cyklu konkursowego będą w jak największym stopniu odpowiadać pierwotnym wymaganiom dla każdego konkursu.
Nie ma ograniczenia liczby konkursów, które można wprowadzić.
Zachęcamy do udziału w konkursach i zgłębiania wraz z jurorami, kuratorami i innymi profesjonalistami z całego świata, jak bardzo 30 lat wpłynęło na transformację dyscyplinarną, patrząc wstecz, aby dostrzec, jak daleko się posunęliśmy i w jakim kierunku.
Więcej szczegółowych informacji można znaleźć tutaj.
[przypisy: selt opole, polskie stowarzyszenie speedcubingu, castorama rzeszów godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama rzeszów godziny otwarcia polskie stowarzyszenie speedcubingu selt opole