Posted by on 4 września 2019

Richard Meier & Partners W Brazylii, która znajduje się w centrum obecnej światowej sławy, renomowane firmy architektoniczne przybywają do tego kraju, by pracować; częściowo związane z nadchodzącymi Mistrzostwami Świata 2014 i / lub Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi 2016, ale także dlatego, że bieżąca gospodarka Brazylii pozwala na dynamiczne możliwości architektoniczne.
Nowe biura Leblon dla partnerów VINCI w Rio de Janeiro będą historycznym pierwszym krokiem dla Richarda Meiera i Partnera jako ich pierwszego przedsięwzięcia architektonicznego w Ameryce Południowej, a to z pewnością sprosta hype.
Ten dziesięciopiętrowy budynek będzie miał 6500 m.
powierzchni najmu w otwartym planie biura.
Parter będzie składał się z dużego lobby i powierzchni handlowej, a dodatkowe trzy poziomy powierzchni najmu i prywatny parking będą znajdować się pod ziemią.
.
Richard Meier i Partnerzy Ogólny projekt formalny jest zgodny z duchem kultowego, białego, estetycznego aluminium Meiera, ale z bardziej wyraźnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju.
Zewnętrzna część budynku pokryta jest żaluzjami, które regulują naturalne oświetlenie, a wewnętrzny dziedziniec pozwala na wystawienie na słońce z dwóch stron każdej przestrzeni biurowej, a jednocześnie pozwala roślinności wspiąć się na wewnętrzne fasady, skutecznie tworząc pionowe ogrody.
Oczekuje się, że ta ogólna trwała strategia zostanie objęta certyfikatem LEED-silver.
.
Richard Meier & Partners Bernhard Karpf, Partner Projektowy w Charge, oświadczył: Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasz pierwszy projekt w Brazylii i mamy zaszczyt współtworzyć współczesną architekturę, która jest częścią życia kulturalnego Rio de Janeiro.
Każdy element organizacji budynku odzwierciedla ambitny nacisk na zrównoważoną architekturę i innowacyjne wykorzystanie wydajnych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.
Mamy nadzieję, że nowy budynek będzie nie tylko zrównoważony i wydajny, ale także najlepszym środowiskiem pracy w okolicy Leblon..
.
Richard Meier & Partners Architekt: Richard Meier & Partners Architekci Lokalizacja: Leblon, Rio de Janeiro, Brazylia Partner projektu w projekcie: Bernhard Karpf Obszar projektu: 6500 m2 (powierzchnia najmu) Rok budowy: 2014.
Richard Meier & Partners
[więcej w: orlex beton, bricoman poznań godziny otwarcia, castorama jubilerska ]

Powiązane tematy z artykułem: bricoman poznań godziny otwarcia castorama jubilerska orlex beton